پنج‌شنبه 21 مرداد 1389 @ 01:32

آقای اسرائیل، لطفن حمله کن!!!

درود

هه... روزی با یکی از دوستان بحث میکردم در مورد تفکرات خطرناک و مهلکی که در جامعه ریشه دوانیده اند. تفکرات افراطیون. تفکری که 29 سال پیش با "راه قدس از کربلا می‌گذرد" شروع شد و باعث شد 8 سال در منجلابی فرو برویم که جز کشته شدن شمار بسیاری و تخریب و عقب ماندگی هیچ چیز به دنبال نداشت. همان تفکر باعث شد در ادامه قتل های زنجیره‌ای و حوادث خونبار کوی دانشگاه و دستگیری‌ها و زندانیان سیاسی و غیره را به دنبال بیافریند. حد تعادل را نگه داشتن در هرچیزی خوب است. اما این‌ها افراط میکنند و ضررش را دیگران می‌پردازند. اینها در سایه نشسته‌اند و دیگران را تشویق می‌کنند به حمام آفتاب! خیال می‌کنید اگر جنگ شد، اگر به ایران حمله شد، یکی از این افراطیون و پر‌مدعا ها کاری می‌کنند؟! والله که همین‌ها در هزار پستو و سوراخ خودرا پنهان می‌کنند که مبادا خطی به صورتشان بی‌افتد. اصلن بگذار اسرائیل حمله بکند. من هم همراه با این فدایی رهبر هم‌نوا می‌شوم و می‌گویم اسرائیل حمله کند. تا ببینیم چه کسی، چه میکند. من که می‌دانم آخرش زمستان می‌رود و رو سیاهی به زغال می‌ماند...

در وبگردی‌های جمعه‌ام به مطلبی در وبلاگی از ذوب در ولایتان برخوردم که جالب بود. دعوت میکنم همراه با نقد و بررسیش بخوانیدش:


آقای اسرائیل ! در خبرها شنیدم که می خواهی به ما حمله کنی . تصمیم خوبی گرفته ای . می خواهی با این کارت به همه نشان دهی که هیچ ما را نمی شناسی . درست است تو ما را نمی شناسی اما اجداد ما را خوب می شناسی . بچه های خیبر را می گویم ، بدر را ، خندق و فتح المبین را می گویم ، والفجر 8 و کربلای 5 را می گویم . آری ما بچه های همان هاییم . الآن هم دلمان برای کلاشینکف تنگ شده است . برای سنگرهای خاکی . دلمان برای سربندهای یازهرا و لبخندهای بی ریا خیلی تنگ شده و سرمان هم حال و هوای نیزه سواری کرده است !


به یاد دیالوگی از شهره لرستانی در اخراجی ها: آهااای... اخوی... ال آقا... ماذا هاذا... هوووی!!! آخه اخوی؛ تو که 20 سالت بیشتر نیس، این سربند و لبخند بی‌ریا و خاکریز رو کوجا دیدی که دلت واسشون تنگ شده؟ها؟! در ضمن... عزیزم اون کلاشنیکفه؛ نه کلاشینکف! اینا فرق فوکوله!! درضمن 2... فکر کردی اسرائیل از اونجا لشکر بر‌میداره میاره اینجا، مثلن پشت مرز ترکیه و تو هم این‌ور با هم‌قطارهات توی آذربایجان شروع می‌کنید سنگر ساختن و سنگر کمین زدن و چه می‌دونم نصف شب بلند شدن کفش‌های ملت رو واکس زدن و نماز شب خوندن؟! نه خیر اخوی... انگار فیلم جنگی زیاد دیدی! اینا مال تو فیلم‌هاست. اسرائیل بخواد حمله کنه از همون‌جا یه موشک می‌فرسته و مثلن نیروگاه بوشهر رو می‌زنه. خُـل‌وضع که نیست پاشه بیاد اینجا واسه دله تو که تنگ شده برای سنگر ِ خاکی و سربند، جنگ تن به تن و خاکریزی راه بندازه! جنگ امروز جنگ از پشته!!؟ هه... کلیپش رو که دیدی؟

حمله کن ! اصلا همین امروز حمله کن . فقط یادت باشد که اینجا همه فرزندان سید علی خامنه ای هستیم . ما با او تا آخرین گلبول قرمز خونمان عهد بسته ایم ! خون ، کمترین چیزی است که فدایش می کنیم .
آها! من اسم بابام سید علی بود یادم رفته بود؟؟ به جون تو اگه می‌دونستم! دمت گرم یاد آوری کردی! اخوی میشه چندتا از اون چیز مهم‌هایی که داری و می‌تونی فدای بابات(سیدعلی) کنی رو واسم رو کنی؟ راستی... روی گلبول قرمز خونت فقط عهد بستی یا گلبول سفیدها هم هستن؟

سید علی لب تر کند ، شکمت سفره است . نگاه کند پرچمت زیر پاهاست . اشاره کند تلاویو ویران است . فرمان بدهد ، 7 میلیون یهودی را دوباره آواره می کنیم .
اووووه اووووه... یکی بگیره اینو... الان میزنه اسرائیل رو از صفحه ی روزگار محو میکنه!! بابا کوتاه بیا...

حمله کن ولی بدان که قدس مال ماست . چند وقتی است بچه ها حال و هوای نماز خواندن در بیت المقدس در سرشان است . اصلاً ما دوست داریم به مناطق جنگی راهیان نورمان فلسطین را هم اضافه کنیم !خب این‌که نشد اخوی! هرکی هوای هر کجا زد بسرش جنگ راه بندازه واسش! خب منم الان هوای جزایر قناری زده به سرم! البته الان که فکرشو می‌کنم میبینم هاوایی هم بد نیست. جون من تو که دست به لشکر کشیت خوبه، یه لشکر راه بنداز بریم هاوایی... تابستونه... می‌چسبه‌هاااا... کنار ساحل... حموم آفتاب... دختر پسر ها... ای جااااااان...

حمله کن ! اما فراموش نکن که ما نواده گان سلمان فارسی هستیم . همان یار اهل بیت پیامبر که از آنان هم شد. ما مقتدایمان حسین است .


چندوقت پیش بود که جناب رحیمی مشایی فرموده بودن که ما نوادگان رستم و سهراب و کوروشیم... من گه‍‌‌گیجه گرفتم! یکی به من بگه ما نواده‌ی کی هستیم آخرش؟!!

راستی حسین را که می شناسی ؟ پسر علی را می گویم . علی ! همان که درِ قلعه ی خیبر شما را با یک دست از جا کند . حسین پسر آن علی است . حسین همان است که وقتی در برابر ده ها هزار نفر یزیدی ایستاد ، لحظه ای ترس به دلش راه نداد . و تا آخرین گلبول قرمز خونش در راه دین خدا ایستادگی کرد . حسین آن روز 72 نفر همراهش بودند که مثل خودش ، و البته قبل از خودش ، جانشان را فدای حسین کردند ، ما الآن در ایران 70 میلیون فدایی حسین داریم ، که به هیچ وجه منتظر نیستند سید علی فرمان دهد همان اشاره اش برای نابودی تو کفایت می کند.

 

گه خوردی! کی؟ من؟ منتظر فرمان عظمام؟ غلط کرده!

9 دی را که فراموش نکرده ای . ساندیس و نی ساندیس را هم که می دانی چیست ! ساندیس مال ماست و وظیفه نی اش فر روفتن در چشم تو .


والا ما تا الان ساندیس که بهمون میدادن نی ساندیس رو می‌کردیم تو کــ.ـون ساندیسه و می‌خوردیمش! نمی‌دونستم ساندیس که بهت میدن باید نی‌اش رو بکنی تو چشم یکی دیگه! والا بخدا!!!
راستی... دیدی خودت اعتراف کردی که از اون ساندیس بگیر های 9دی بودی!! ای شیطون :دی
:.