X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
جمعه 29 مرداد 1389 @ 06:03

به ربات‌ها خوش‌آمد بگویید!!!

درود

یک‌عمر با یک نفر سر می‌کنی که بلکه اهلی شود و تورا درک کند و در شرایط  بحرانی به دادت برسد اما هرچه جلوتر می‌روی ناامید‌تر می‌شوی و آن یک نفر هم بیشتر برایت جفتک پرت می‌کند! قانون زندگی بشری این است. یعنی کمتر پیش می‌آید دونفر باهم و همزمان اهلی شوند و هیچ‌کدام برای دیگری جفتک پرت نکند! جفتک‌های زندگی ناگریزند!

اما... اما آنچه در خبرها می‌خواندم حاکی از این است که دیگر باید آماده تغییرات اساسی در زندگی و روابط بشر باشیم! ژاپنی ها رباتی اختراع کرده اند احساسی! یعنی می‌تواند صادقانه و به دور از کلک دوستت بدارد. جواب رفتار دوستانه را دشمنانه نمی‌دهد. هیچ دروغ و دغلی در کارش نیست. هرچه بیشتر با این ربات مراوده و گفتگو داشته باشید بیشتر به شما وابسته می‌شود و احساساتش بیشتر می‌شود. خلاصه اینکه دیگر شاهد این نخواهید بود که بعد از مدتی هم‌نشینی و دوستی، برایتان جفتک پرت کند!
تازه می‌گویند ربات‌ها را تا سال 2050 طوری طراحی می‌کنند که بتوان با آنها 3کث هم داشت! یعنی تا این حد هااااا...
تازه‌تر می‌گویند در آینده وقتی شما یک روبات می‌خرید، قادر خواهید بود تا شخصیت او را مشخص کنید. چیزی شبیه به سفارش در اینترنت ! چه نوع احساساتی داشته باشد!؟ قیافه‌‍اش چه ریختی باشد!؟ اندازه و رنگ مو؛ نوع صدا؛ اینکه جالب، احساسی، یا اجتماعی باشد. شما می‌توانید انتخاب کنید که روبات ۴۰ درصد اوقات شوخ و ۶۰ درصد اوقات جدی باشد. برای اینکه روبات شما کار دیگری انجام دهد کافی است که برنامه‌ی مورد نیاز را دانلود کرده و یا تنظیمات آن را تغییر دهید.شما حتا می‌توانید شخصیت، علایق و دانش روبات را تغییر دهید. به همین راحتی...
با وجود ربات ها در آینده دیگر نمی‌خواهد نگران تنهایی، شکست عشقی، ناتوانی جن30، خیانت، دروغ گویی و سایر مخلفات باشید. با ربات‌ها از زندگی لذت ببرید!!!
از همین‌جا به کلیه‌ی کسانی که به دلیل زشتی، کم‌رویی، ناتوانی و سایر علل اجتماعی، قادر به ازدواج یا برقراری رابطه با دیگران نبوده اند و به عبارتی بوی ترشیدگی‌شان بلند شده است مژده میدهم: بوی بهبود ز اوضاع جهان میشنوم! به زودی تمام مشکلاتتان حل می‌شود... صبر داشته باشید...

پ.ن:
1/
خوب یا بدش رو نمی‌دونم. فقط می‌دونم این ربات‌ها خیلی بخوان اعصابت رو بهم بریزن، آب روغن قاطی می‌کنن و سیستمشون بالا نمیاد؛ اون‌وقت فرتی میری و یکی دیگه می‌خری! مثل آدم‌ها نیستن که بعد از چند سال گه زدن به زندگیت هنوز هم مجبور به تحملشون باشی! یا از ترس اینکه یه روز بذارنت و برن و شکست عشقی بخوری نری سراغشون! یه جورهایی با یکی رابطه داری که همه جوره دست پرورده خودته و هرکاری بخوای باهاش می‌کنی! به نظر تو بده؟؟!