X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
دوشنبه 18 مرداد 1389 @ 06:18

این روزها همه افسرده‌اند... شوما چطور؟!

درود
متاسفانه چیزی‌که این روزها در بین همسن‌و‌سالانم و بیشتر افراد جامعه حکم‌فرما شده یک حس بی‌انگیزگی و بی‌حالی و کم‌تحرکی است! آدمها زود‌رنج شده‌اند. خوابشان مشکل پیدا کرده‌است. دیگر مثل سابق از هیچ چیز لذت نمی‌برند. در تصمیم گیری‌هایشان مشکل دارند. احساس نا‌امیدی می‌کنند. اگر شما هم به مواردی که نوشتم دچار هستید باید خدمتتان عرض کنم که دچار افسردگی شده‌اید! بدبختانه مرض شایعی هم شده‌است. دور و برم را که نگاه میکنم همه به نوعی افسرده هستند؛ و البته خودم نیز!!! ریشه‌ی تمام مشکلات اجتماعی و صد البته فردی از همین افسردگی است. بیشتر افراد دچارش هستند اما خودشان خبر ندارند. هیچ می‌دانستید 60 درصد افرادی که افسرده هستند، به خودکشی فکر می‌کنند؟؟ و از آن بدتر؛ 15 درصد از این افراد خودکشی ِ موفق انجام میدهند! واقعن باعث نگرانی‌ست. یک تست روانشناسی معتبر در یکی از سایت‌ها خواندم که به همه شما توصیه اکید می‌کنم بروید و بخوانید. یک مقدار به خودتان بیایید... بیماری افسردگی جدی‌ست...

تست افسردگی دکتر بک


پ.ن:
1/ به توصیه‌ی یکی از دوستان به داروخونه رفتم و افشرده‌ی گل‌سرخ رو خریدم. قیمتش 6هزار تومنه. یه دارویه فوق‌العاده موثر در درمان افسردگی. یعنی منی که اگه نوشته‌هامو 2 هفته پیش می‌خوندید افسردگی و دپرسی از سر و روش می‌بارید رو از این رو به اون رو کرد. از نظر من که معجزه می‌کنه! یه داروی خوراکیه که 20 قطره اش رو صبح و شب می‌خورید. همراه با مایعات. یه حس نشاط و سرخوشی بهتون میده. مصرفش هیچ‌گونه عوارضی هم نداره. اگه بی‌حال و حوصله هستید و از این حال و روزتون خسته شدید... اگه دوست ندارید اطرافیانتون دائم‌خدا قیافه‌ی ضد‌حال شما رو ببینن... همین امروز برید و افشرده‌ی گل سرخ رو از داروخونه ها یا داروی گیاهی فروشی‌ها بخرید. فرصتو از دست ندید. بذارید دو روز بیشتر شاد زندگی کنید.
2/ من نه توی کار واردات این دارو هستم نه فروش بیشترش سود اقتصادی واسم داره که این‌طوری واسش تبلیغ کردم؛ تنها دلیلم واسه این کار در اختیار دادن تجربه ام بود. میگن تجربه نیمی از علمه! من تجربه اش کردم و جواب داده. امیدوارم بعداز استفاده از این خوراکی همه‌ی خوانندگان وبلاگم رو شاد و سرخوش ببینم!!
3/ خدمت آقایون محترم هم عرض کنم که این دارو یه خاصیت دیگه هم که داره اینه که میل جــ.ــنـ.ـسـ.ـی رو افزایش میده! از دستش ندید که ضرر میکنید. از من گفتن... در ضمن، توی هضم غذا هم موثره!
4/ ساعت 6 صبح به فکر شوما ها بودم که اومد نوشتم هاااا... اونوقت بگید کافه‌چی  بد!!!