X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
چهارشنبه 13 مرداد 1389 @ 05:22

صکصــ.ـشوآل و دیگر هیچ!

درود

ماهیت ورزش‌های قهرمانی امروزه کاملاً صکصــ.ـشوآل است. ورزش قهرمانی اساساً دیگر ورزش نیست چراکه دیگر نه برای سلامت بلکه برای تولید لذت است، لذتی صکصــ.ـشوآل.

شاید مفهوم صـ.ـکـ.ـص در ورزشی مانند بدنسازی، بسیار آشکار باشد، هنگامی که شخص بدنساز در برابر آیینه می‌ایستد و اندام خود را نظاره می‌کند. آیینه ابزاری لازم برای این «خود ارضـ.ـایـ.ـی» بدنساز است. اما نه تنها بدنسازی بلکه همه‌ی ورزش‌هایی که امروزه به ورزش قهرمانی بدل شده است، چنین ماهتی دارند. فوتبال را در نظر آورید. شاید ماهیت صکصــ.ـشوآل فوتبال بسی شدیدتر از دیگر ورزش‎های قهرمانی باشد. عناصر جنسـ.ـ.ـی موجود در این ورزش، به شکل فزاینده‌ای صکصــ.ـشوآل است.

داخل کردن یک توپ درون یک سوراخ (دروازه) و لذت حاصل از این فعل. لایی زدن بازیکن مقابل به مثابه یک حریف جنسـ.ـ.ـی و لذت حاصل از آن برای شخص فاعل(لایی زن) و خشم مفعول(لایی خور). فریادها و خوشحالی‌ها و حتی عصبایت‌های حاصل از برد یا باخت، همگی کنش‌هایی صکصــ.ـشوآل هستند.

:.

الان به نظرتون من چی چی بگم که نشون دهنده ی این باشه که ساعت 5 صبح دوتا شاخ گنده بعد از خوندن این مطالب روی سرم سبز شده؟؟!
استاد گرانقدر... استاد فلسفه... به قول برخی عارف و فیلسوف قرن!!! چنین افاضاتی فرمودند و باعث شدن من دستمو بکنم توی موهام و با موهام (مفعول) توسط دستهام (فاعل) بازی کنم و لذتی صکصــ.ـشوآل ببرم... همین...

:.

آقا من به خونواده ی این یارو توصیه میکنم روی این کانال های پرنور قفل فیلسوف بذارن. قفل کودک و این صوبتا دیگه جواب گو نیست.

:.

مقاله ی کامل رو مطالعه بفرمایید لطفن: زیست جهان جنسـ.ـ.ـی و مقوله‌ی حجاب